• AXER SPORT
  CRAZY SAFETY
  CRAZY-STUFF
  CRIPS
  DARPEJE
  DOMINATOR
 • E&L CYCLES
  ENUFF
  FIRST BIKE
  FISHER-PRICE
  FLAVOR
  FRENZY
 • FRUGAL
  GRIT
  HAMA POLSKA
  HUDORA
  JD BUG
  KIDZMOTION
 • LONGWAY
  LUCKY
  MADD GEAR
  MARIO SCHIANO
  METEOR
  MICRO
 • MILLY MALLY
  MONZ
  PUKY
  RAZOR
  RIO ROLLER
  SLAMM SCOOTERS
 • SMJ SPORT
  SPOKEY
  Volare
  YAK
  YEDOO
  Zycom

Masz pytania odnośnie zakupów lub konkretnych produktów? Jesteśmy po to by Ci pomóc!

14/626-76-91
RzetelnaFirma
W naszej ofercie znajdą Państwo markowe produkty firmy MICRO.

MICRO to szwajcarska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości hulajnóg.
Jej produkty posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych i są wykonane z najlepszych materiałów. Styl, jakość, ciekawy wygląd, przyjemność, komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich zaczynających przygodę. Rolki wysokiej jakości produkowane są wyłącznie dla tej firmy.


Historia firmy Micro Mobility Systems AG zaczęła się z potrzeby poczucia wygody. Wim Ouboter, wówczas bankier, poszukiwał przed 15 laty praktycznego rozwiązania, dzięki któremu mógłby dostać się ze swojego biura do ulubionego baru szybkiej obsługi. Z tej „konieczności” narodził się pojazd, który ułatwił mu przejazd bez konieczności ponoszenia dużych nakładów. Pojazd miał być lekki i łatwy w prowadzeniu. Poza tym miał być składany w celu łatwego przechowywania gdy nie był używany. Rezultat tych poszukiwań zna dzisiaj każde dziecko. Micro Scooter został sprzedany w milionowych sztukach i jest nadal bestsellerem. Użytkownicy hulajnóg na całym świecie zaczęli się organizować i stworzyli nowy rodzaj sportu (www.scootu.be).
Pierwowzór takich pojazdów, czyli hulajnoga, nie został wynaleziony oczywiście przez firmę Micro. Hulajnoga została przedstawiona publiczności po raz pierwszy w 1895 roku, jednak przez lata była systematycznie rozwijana. Jest niewiele produktów, które w podobny sposób wyzwoliły pewne trendy i wpłynęły na mobilność ludzi w miastach.
Obecnie firma projektuje, produkuje i sprzedaje pod nazwą Micro różne produkty przeznaczone do zapewnienia mobilności dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dla Armii Szwajcarskiej. Krótkie dystanse należy móc pokonywać szybko i sportowo. Firma Micro Mobility AG za cel postawiła sobie pełnienie czołowej roli w kreowaniu stylu życia ludzi miasta (mobilności, fitnessu i orientacji na różne trendy).
Od roku 1996 to szwajcarskie przedsiębiorstwo posiada siedzibę w małej miejscowości Küsnacht nad jeziorem Zürichsee. Z tego miejsca młody i zmotywowany zespół osób troszczy się o dostawy dla klientów bezpośrednich i pośredników w 60 krajach. Obok sąsiadujących krajów głównymi odbiorcami są klienci z Anglii, USA, Australii i Skandynawii.
Do asortymentu obok różnych odmian pojazdu Micro Scooter należą Kickboardy, pojazdy jednokołowe i akcesoria. Wiele produktów zostało wielokrotnie nagrodzone.Zapraszamy również na stronę hulajnogi X_TREME:

http://www.micro-xtreme.net/Kółka w pojazdach naszej produkcji są zrobione z wysokogatunkowego poliuretanu. Gwarantuje to najwyższa jakość i nieporównywalny komfort jazdy. W celu sprawdzenia różnicy pomiędzy naszymi kółkami a kółkami innych producentów proszę zrobić test i upuścić kółko na ziemię – żadne inne kółko nie odbije się od podłoża.Gumowe ochraniacze nie tylko chronią przed urazami, ale pomagają też ochronić pojazd przed obiciem. W razie upadku amortyzują one siłę uderzenia i w ten sposób chronią pojazd przed uszkodzeniami.
Uchwyt Multi count clip zapewnia łatwe mocowanie rączek podczas przenoszenia.

Rączki z tworzywa sztucznego są wyprodukowane z nieszkodliwych materiałów.
Pozwala to chronić dzieci przed zatruciami gdyby rączkę wzięły do ust lub połknęły jakiś element.

Dzięki tej małej plastikowej części możliwa jest prosta i łagodna regulacja drążka kierownicy. Element ten zabezpiecza aluminiowe elementy przed wzajemnym ocieraniem i gwarantuje długą eksploatację.


Zapewnienie większego bezpieczeństwa jest już niemożliwe! Nasz opatentowany mechanizm składania z podwójnym zabezpieczeniem jest bardzo łatwy w obsłudze i gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.


Firma Micro stosuje wyłącznie łożyska kulowe. Te wysokogatunkowe łożyska zapewniają spokojną jazdę i wytrzymują duże obciążenia.
Wszystkie produkty posiadają numery seryjne. Gdyby pomimo kontroli jakości przytrafiła się jednak jakaś wada materiałowa,firma jest w stanie szybko zlokalizować konkretny egzemplarz.