Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
Hulajnoga wyczynowa Revolution Supply Lightning - Neochrome
Ten model to solidna wersja hulajnogi przeznaczonej do skateparku.
Wytrzymała stal chromowo-molibdenowa 4130 to dobry wybór dla osób, które chcą opanować efektowne triki.
Co więcej, system kompresji IHC jest łatwy w utrzymaniu i zapewnia płynny obrót.
- Koła z aluminiowym rdzeniem szprychowym
- Wąski, przeznaczony do skateparku deck
- Deck z wycięciami na pegi
Cechy charakterystyczne:
- całkowita wysokość: 82.5 cm (32.5")
- rodzaj kompresji: IHC
- średnica koła: 100 mm
- waga: 3700 g
- wysokość kierownicy: 580 mm (22.8")
- szerokość kierownicy: 530 mm (20.9")
- rodzaj steru: Integrated 1 1/8"
- poziom umiejętności: Początkujący, Średnio zaawansowany
- rodzaj widelca: Niegwintowany
- design podestu (decka): One-piece
- długość podestu: 49.5 cm (19.5")
- kształt Dropoutu: Peg-cut
- szerokość podestu: 11.4 cm (4.5")
- rodzaj widelca: One-piece
- kształt kierownicy: Y-Kształtna
- materiał kierownicy: Stal chromoly 4130
- zewnętrzna średnica kierownicy: 32 mm (Regular)
- wewnętrzna średnica kierownicy: 28 mm
- twardość kół: 88A
- rdzeń (koła): Aluminium
- rodzaj rdzenia: Spoked
- średnica ośki: 8 mm
- rodzaj hamulca: Flex Fender

Dane techniczne
| Kolor | neochrome |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +9 lat |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Waga użytkownika | 100 kg |
| Waga hulajnogi | 3,7 kg |
| Wysokość całkowita | 83,5 cm |