Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
- Koła z aluminiowym rdzeniem szprychowym.
- Płaski profil kół
- Wąski deck, idealny do skateparku
- Deck z wycięciami na pegi
- Lekka, waży zaledwie 3311 g
Cechy charakterystyczne:
- całkowita wysokość: 69cm (27.2")
- wiek: 5+
- rodzaj kompresji: IHC
- średnica koła: 110mm
- waga: 3400g
- wysokość kierownicy: 430mm (17")
- szerokość kierownicy: 500mm (19.7")
- rodzaj steru: integrated 1 1/8"
- rodzaj widelca: niegwintowany
- maksymalna waga użytkownika: 100 kg
- materiał: aluminum 6000 Series
- design podestu (decka): one-piece
- długość podestu: 43cm (17")
- szerokość podestu: 12.2cm (4.8")
- concave: tak
- rodzaj widelca: one-piece
- kształt kierownicy: Y-Kształtna
- materiał kierownicy: stal chromoly 4130
- profil koła: płaski
- szerokość ośrodka koła: 24mm
- rdzeń (koła): aluminium
- rodzaj rdzenia: spoked
- średnica ośki: 8mm
- rodzaj hamulca: flex Fender
- montaż: częściowo zmontowany
- poziom umiejętności: średnio zaawansowany
Dane techniczne
| Kolor | czarny |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +6 lat |
| Średnica kółek | 110 mm |
| Waga użytkownika | 100 kg |
| Waga hulajnogi | 3,6 kg |
| Wysokość całkowita | 82,5 cm |