Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
Hulajnoga wyczynowa Panda Initio V2 - Gold Deck
Hulajnoga wyczynowa Panda Initio V2 Pro to świetny wybór dla początkujących.
Wytrzymała aluminiowa konstrukcja jest lekka i mocna, a system kompresji IHC zapewnia płynną i kontrolowaną jazdę.
Kółka 110 mm i łożyska ABEC-7 zapewniają doskonałą prędkość i kontrolę.
Przy całkowitej wysokości 82 cm (32,3") i szerokości kierownicy 46 cm (18,1"), ta hulajnoga jest idealna dla użytkowników o każdym wzroście.
Hamulec typu flex fender zapewnia niezawodną siłę hamowania, a częściowo zmontowana konstrukcja ułatwia rozpoczęcie jazdy.
Cechy charakterystyczne:
- całkowita wysokość: 82 cm (32.3")
- rodzaj kompresji: IHC
- średnica koła: 110mm
- waga: 3300g
- wysokość kierownicy: 560mm (22")
- szerokość kierownicy: 460mm (18.1")
- rodzaj steru: Non-integrated
- rodzaj widelca: Niegwintowany
- maksymalna waga użytkownika: 100 kg
- materiał: Aluminium
- długość podestu: 48cm (19")
- kształt Dropoutu: Peg-cut
- szerokość podestu: 10.1cm (4")
- rodzaj widelca: Two-piece
- materiał kierownicy: Stal chromoly 4130
- zewnętrzna średnica kierownicy: 32mm (Regular)
- wewnętrzna średnica kierownicy: 28mm
- profil koła: okrągły
- szerokość ośrodka koła: 24mm
- średnica ośki: 8mm
- klasyfikacja i dokładność łożysk: ABEC-7
- rodzaj hamulca: Flex Fender
- montaż: Częściowo zmontowany
- polecany od: 7 lat
- poziom umiejętności: Początkujący
- gwarancja: 24 miesiące
- maksymalna waga: 100 kg

Dane techniczne
| Kolor | złoty |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +7 lat |
| Średnica kółek | 110 mm |
| Waga użytkownika | 100 kg |
| Waga hulajnogi | 3,3 kg |
| Wysokość całkowita | 82 cm |