Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
Hulajnoga wyczynowa Crisp - Switch - Black/Blue
To kolejna już odsłona popularnej hulajnogi wyczynowej Switch. Tym razem powraca, rzucając się w oczy swoją niecodzienną kolorową grafiką. Z taką hulajnogą zdecydowanie zawojujesz skateparki!
Hulajnoga wyczynowa Switch zapewnia świetne specyfikacje w przystępnej cenie.
Połączenie stalowo-aluminiowej konstrukcji zadowoli zarówno osobę początkującą, jak i bardziej zaawansowaną. Lekki i wąski deck idealnie spełnia swoje przeznaczenie przy robieniu tricków!
Cechy charakterystyczne:
- całkowita wysokość: 80,5 cm
- długość podestu: 48 cm
- szerokość podestu: 11,4 cm
- rodzaj kompresja: IHC
- rodzaj steru: Semi-Integrated
- rodzaj widelca: Niegwintowany
- rozmiar zacisku: Double
- rodzaj hamulca: Flex Fender
- średnica koła: 100 mm
- rdzeń koła: Aluminiowy
- rodzaj rdzenia: Spoked
- średnica ośki: 8 mm
- wysokość kierownicy: 56 cm
- szerokość kierownicy: 51 cm
- materiał kierownicy: Stal chromowa
- zewnętrzna średnica kierownicy: 32 mm (regular)
- wewnętrzna średnica kierownicy: 28 mm
- waga hulajnogi: 3,7 kg
- gwarancja: 24 miesiące

Dane techniczne
| Kolor | czarny |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +9 lat |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Waga użytkownika | 100 kg |
| Waga hulajnogi | 3,7 kg |
| Wysokość całkowita | 80,5 cm |