Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
HULAJNOGA trójkołowa Kidwell VENTO - VIOLET/PINK - kółka LED
Zaprojektowana z myślą o dzieciach oraz dbałością o każdy szczegół. Poruszanie na niej jest płynne i bezpieczne, a nauka jazdy łatwa i przyjemna.
Trójkołowa hulajnoga VENTO jest doskonale zbalansowana, stabilna i na pewno stanie się towarzyszem zabaw Twojego dziecka. Podświetlane kółka LED i ciekawy design zachwycą każdego małego użytkownika.
Specyfikacja:
- wytrzymała, lekka konstrukcja o wadze 2,7 kg
- szeroki rozstaw przednich kół ułatwia utrzymanie równowagi
- ciche i trwałe koła zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoża
- diody LED wbudowane w koła, świecące podczas jazdy
- przednie zawieszenie z dynamiczną osią skrętną
- system szybkiego składania
- aluminiowa kierownica z 3-stopniową regulacją wysokości
- ograniczony skręt kierownicy minimalizuje niekontrolowaną zmianę kierunku jazdy
- ergonomiczne uchwyty kierownicy
- antypoślizgowy podest
- hamulec na tylnej osi
- trwałe łożyska ABEC-7
- kolorowe opakowanie, hulajnoga świetnie nadaje się na prezent
- po wyjęciu z opakowania, hulajnoga gotowa jest do użycia, nie wymaga montażu
- unikatowy design
- maksymalne obciążenie hulajnogi - 50 kg
- przeznaczona dla dzieci o wzroście od 95 do 130 cm
- regulacja kierownicy 66 - 76 cm
- przedział wiekowy 3+
- hulajnoga została zaprojektowana, wyprodukowana i certyfikowana zgodnie z wymogami Unii Europejskiej (norma bezpieczeństwa EN 71)
Cechy charakterystyczne:
- marka: Kidwell
- wiek dziecka: 3+
- wzrost dziecka: 95 -130 cm
- model: VENTO
- materiały: aluminiowa kierownica, plastikowy podest, poliuretanowe koła z diodami LED
- waga produktu: 2,7 kg
- koła: przednie śr. 12 cm, szer. 2 cm; tylne śr. 7,5 cm, szer. 2 cm
- maksymalna masa dziecka: 50 kg
- w zestawie: instrukcja obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim, rumuńskim, klucz imbusowy
- opakowanie: kolorowy karton 60 x 28 x 15 cm
Dane techniczne
| Kolor | fioletowy |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +3 lat |
| Średnica kółek | 120 mm |
| Wysokość kierownicy | 66-76 cm |
| Waga użytkownika | 50 kg |
| Waga hulajnogi | 2,7 kg |
| Max. wysokość hulajnogi | 76 cm |