Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
Hulajnoga Yedoo Wolfer RS - czarna
Hulajnoga Yedoo Wolfer to wysokiej jakości hulajnoga z nowej serii Yadoo Alloy. Lekka, aluminiowa rama jest bardzo lekka a jednocześnie niezwykle sztywna i wytrzymała. Ze względu na duże, 28-calowe przednie koło. Hulajnoga Yedoo Wolfer idealnie sprawdzi się do długich przejażdżek po trasach drogowych lżejszych i bardziej ekstremalnych a także idealna będzie jako środek transportu do szkoły czy pracy. Model został wyposażony w niezawodne szczękowe hamulce, trwałe opony Kenda i kierownicę z regulacją wysokości. Całkowita waga hulajnogi Yedoo Wolfer wynosi zaledwie 7 kg, dzięki czemu jazda jest mniej męcząca. Model zdobył nagrodę Red Dot Award 2016 za oryginalny design.
Wariant modelu RS charakteryzuje się lepszą ergonomią korzystania w rajdowy bądź wyścigowych aspektach, dzięki czemu można cieszyć się prędkością z jaką pokonuje się obrany dystans, zostawiając przeciwników daleko za sobą :)
Opis:
- rama: Yedoo Aluminium II
- widelec: Yedoo Carbon
- trzon: UNO aluminium 3D
- kierownica: UNO aluminium DB
- uchwyty: PROMAX / TRANZ-X ergo
- dżwignie hamulcowe: TEKTRO CL530
- hamulce: Zacisk hamulca TEKTRO alloy / 1x 102mm "V" TEKTRO alloy
- klocki hamulcowe: TEKTRO
- koła: 28"/20"
- maksymalne ciśnienie w oponach: 8,5 / 8,5 bara
- obręcze: HJC podwójne ścianki + CNC ścianki boczne
- piasta: NOVATEC
- szerokość piasty: (Przednia/Tylna) 100/74 mm
- łożyska: Przemysłowe
- dźwignie hamulcowe: (Przód/Tył) TAK/TAK
- opony: (Przód/Tył) Continental Ultrasport III. 700x25C (180TPI, ochrona z kevlaru)
- przygotowanie na uchwyt na butelkę: 2 x
- waga brutto: 11,1 kg
- długość: 191,5 cm
- podnóżek: 40 cm
- wysokość kierownicy: 86 - 92 cm
- szerokość kierownicy: 60 cm
- wysokość podnóżka od ziemi: (Górne/Dolne pozycje) 6,4/8,2 cm
- minimalna wysokość kierowcy: 150 cm
- maksymalne obciążenie: 120 kg
- kolor: czarny
YEDOO - to czeski producent, który od 1998 roku produkuje hulajnogi, dba o ich jakość i niezawodność. Cechą charakterystyczną firmy są pompowane koła, które doskonale spełnią się w mieście na nierównych chodnikach jak i poza nim - nawet na polnych ścieżkach. Yedoo to doskonała jakość i perfekcyjne wykonanie.
Dane techniczne
| Kolor | czarny |
| Rodzaj kół | pompowane |
| Hamulec | ręczny |
| Wiek użytkownika | +12 lat |
| Waga użytkownika | 120 kg |
| Waga hulajnogi | 11,1 kg |
| Max. wysokość hulajnogi | 92 cm |
| Wielkość koła przedniego | 28 cali |
| Wielkość koła tylnego | 28 cali |