Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
Hulajnoga Wyczynowa Panda Primus - Rainbow Deck
Primus to kompletna hulajnoga wyczynowa od firmy Panda.
Stworzono ją z mieszanki wytrzymałej stali i lekkiego stopu, tworząc doskonały wybór dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych.
Każdą część hulajnogi Panda można wymienić i zastąpić lepszą, gdy tylko będziesz chciał spróbować czegoś nowego.
Zintegrowane stery zapewniające maksymalną płynność, wytrzymała solidna konstrukcja oraz szybko obracające się koła to zalety tego modelu.
Cechy charakterystyczne:
- całkowita wysokość: 78,5 cm
- długość podestu: 49 cm
- szerokość podestu: 10,5 cm
- rodzaj kompresji: IHC
- rodzaj steru: Integrated 1 1/8"
- rodzaj widelca: Niegwintowany
- rozmiar zacisku: Double
- rodzaj hamulca: Flex Fender
- średnica koła: 100 mm
- rdzeń koła: Aluminiowy
- rodzaj rdzenia: Spoked
- średnica ośki: 8 mm
- wysokość kierownicy: 56 cm
- szerokość kierownicy: 50 cm
- materiał kierownicy: Stal chromowa
- zewnętrzna średnica kierownicy: 35 mm (oversized)
- wewnętrzna średnica kierownicy: 28 mm
- waga hulajnogi: 3,3 kg

Dane techniczne
| Kolor | czarny |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +7 lat |
| Średnica kółek | 100 mm |
| Waga użytkownika | 100 kg |
| Waga hulajnogi | 3,3 kg |
| Wysokość całkowita | 78,5 cm |