Wyślemy za
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Opis
Hulajnoga dwukołowa MICRO SPEED Deluxe - Neon Rose
Micro Speed Deluxe to hulajnoga nowej generacji o doskonałych proporcjach.
Model lekki, zwinny i szybki. To idealny towarzysz na co dzień dla młodych ludzi i dorosłych.
Duże koła o średnicy 180 milimetrów zapewniają płynną jazdę nawet na nierównych podłogach. Ponadto hulajnoga ma błotniki ochronne z przodu i z tyłu, dzięki czemu jesteś niezawodnie chroniony przed brudem i rozpryskami wody. Micro Speed Deluxe można złożyć do niewielkich rozmiarów. Jest to przydatne w transporcie publicznym jak i w samochodzie: złóż uchwyty, złóż kierownicę i na koniec złóż hulajnogę i gotowe!
Dzięki dużym kołom z szerszymi szprychami możesz nie tylko jechać dalej, ale także szybciej, niewiarygodnie płynnie.
Regulowana kierownica rozkłada się do 103 cm, dzięki czemu świetnie nadaje się dla wyższych osób.
Proste składanie jednym kliknięciem ułatwia przechowywanie lub przenoszenie. Kierownica w stylu choppera nie tylko świetnie wygląda, ale także pomaga zachować całkowitą kontrolę.
W subtelnych kolorach: glinkowym, różowym lub niebieskim ta uniwersalna hulajnoga jest odpowiednia dla dzieci wchodzących w wiek nastoletni, dla młodzieży, a także dla dorosłych. Na krótkie i długie podróże zapewnia komfort, styl i wygodę, a jednocześnie jest dobra dla planety i dla Ciebie.
Cechy charakterystyczne:
- wiek: młodzież, dorośli
- waga: 4,50 kg
- maksymalne obciążenie: 100 kg
- wymiary po złożeniu: 78 x 53 x 28 cm
- wysokość rączki: 78 - 103 cm
- składana kierownica: tak
- regulowana wysokość kierownicy: tak
- rozmiar kół: 180 mm
- materiał z jakiego są wykonane PU (poliuretan, sztuczny kauczuk)
- szerokość podestu: 12 cm
- długość podestu: 34 cm
- materiał z jakiego jest wykonany: aluminium, antypoślizgowa naklejka z papieru ściernego
- błotnik: tak
- nóżka do odstawiania: tak
Dane techniczne
| Kolor | różowy |
| Rodzaj kół | kauczukowe |
| Hamulec | nożny |
| Wiek użytkownika | +8 lat |
| Średnica kółek | 180 mm |
| Wysokość kierownicy | 78-103 cm |
| Waga użytkownika | 100 kg |
| Waga hulajnogi | 4,5 kg |
| Max. wysokość hulajnogi | 103 cm |